Цієї п’ятниці в Івано-Франківську стартує восьмий перегляд польського кіно

news-image: Цієї п’ятниці в Івано-Франківську стартує восьмий перегляд польського кіно
Восьмий Перегляд сучасного польського кіно "Під Високим Замком” проходитиме в Івано-Франківську з 8 до 14 листопада.

Цьогоріч іванофранківцям і гостям міста запропонують переглянути понад 20 найсучасніших творів польської кіноіндустрії, визнаних не лише критиками, але й глядачами, інформує кореспондентка Бліц-Інфо. Об этом сообщает novayodessa.in.ua со ссылкой на СМИ.

Розпочнеться кінопоказ з фільму "Кур’єр” режисера Владислава Пасіковского. Ця кінорозповідь про Яна Новака-Єзьораньского, одну з надзвичайних постатей ІІ світової війни, перенесе глядача в часи гітлерівської окупації.

"Це вже другий фільм режисера Пасіковского, який відкриває свято польського кіно в Івано-Франківську. У 2014 франківці мали змогу поливитись фільм "Джек Стронг" про драматичну долю полковника Ришарда Кукліньского", — зауважує авторка проекту Барбара Пацан.

Також цікавими для глядачів стануть фільми "Планета самотніх 2", "День шоколаду" та "Забава, забава".

Всі фільми супроводжуватимуться професійними субтитрами українською мовою, а вартість квитка буде доволі символічною — всього 35 гривень. На думку організаторів, саме ціна квитків є одним з факторів, який зацікавлює глядачів подивитись фільми.

За словами директорки центру польської культури та європейського діалогу Мар’ї Осідач, восьмий перегляд супроводжує ряд культурних подій, пов’язаних насамперед з тематикою кіно.

"У центрі польської культури ми вже розгорнули виставку "Ян Новак-Єзьораньскі. Місія:Польща" присвячена біографії легендарного "кур’єра" з Варшави. В обласній філармонії відбудеться фортепіанний реситаль Павла Ковальського, а пепед ним у фойє розгорнеться виставка. Також 12 листопада ми проведемо традиційний освітній блок "Урок історії в кіно", а вже вечором запрошуємо всіх на виставку "Білий слон". Вона відбудеться в Прикарпатському університеті. Окрім того, франківці матимуть змогу переглянути два фільми про обсерваторію", — каже Осідач.

Організатори зазначають, що за сім років франківці змогли переглянути близько 185 польських художніх, документальних, короткометражних та анімаційних стрічок.

Читайте нас в Facebook, Telegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/ciei-p-yatnyci-v-ivano-frankivsku-startue-vosmyy-pereglyad-polskogo-kino.html”

ТОП новости

ТОП новости

Вход

Меню пользователя