Зеленський: Українськими ЗМІ мають володіти українці - як і землею

Президент Володимир Зеленський на пресмарафоні — Зеленський: Українськими ЗМІ мають володіти українці — як і землею
Президент Володимир Зеленський на пресмарафоні
За словами глави держави, засоби масової інформації повинні бути незалежними і українськими Об этом сообщает inkorr.in.ua со ссылкой на СМИ.


Президент України Володимир Зеленський наголосив, що засоби масової інформації в Україні мають бути незалежними й українськими. Про це він сказав під час спілкування з журналістами на пресмарафоні.


«Я завжди говорю про засоби масової інформації, що вони повинні бути незалежними і українськими. Зараз ми говоримо про земельну реформу, і всі кажуть, дивіться це наша земля, українська земля і власниками мають бути українці і я згоден на 100% і треба це міняти в законі», — сказав Зеленський.


Він наголосив, що кінцевими бенефіціарами ЗМІ також мають бути громадяни України.


За попередніми даними, пресмарафон президента Зеленського може тривати близько 10 годин.


Зазначимо, що на прес-марафон акредитовано понад 300 журналістів.


«Представники медіа ставитимуть запитання президенту групами по 7-10 осіб. Групи змінюватимуть одна одну щопівгодини. Формуватимуться вони за списком акредитації», — повідомили у пресслужбі, додавши, що кожне медіа отримає у відповідь на свій лист підтвердження зі вказаним часом для зустрічі з президентом.


Як повідомляє кореспондент Главкома, журналисти ризикують не встигнути задати питання, оскільки Зеленський відповідав на одне питання близько 15 хвилин.


Журналісти мають змогу працювати у пресцентрі, організованому на території Kyiv Food Market, де здійснюватиметься пряма трансляція інтерв’ю.


Читайте також: Десять годин із Зеленським. Трансляція пресмарафону з президентом

Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/zelenskiy-ukrajinskimi-zmi-mayut-voloditi-ukrajinci-yak-i-zemleyu-631590.html”

ТОП новости

ТОП новости

Вход

Меню пользователя