Ювілейне 15-тисячне свідоцтво про народження видали на Кіровоградщині в пологовому будинку

Ювілейне 15-тисячне свідоцтво про народження видали на Кіровоградщині в пологовому будинку

На Кіровоградщині з початку запуску проекту свідоцтва про народження безпосередньо в пологових будинках вручили 15 тисячам дітей. Ювілейний перший документ пощастило отримати дівчинці Єві Дмитрієвій з Кропивницького. Свідоцтво батькам новонародженої особисто вручив керівник юстиції Кіровоградщини Вадим Гуцул.
Об этом сообщает uznayvse.in.ua со ссылкой на СМИ.

«Цифри говорять самі за себе. На Кіровоградщині батьки 15 тисяч немовлят отримали свідоцтва про народження своїх малюків у пологових будинках. Це лише підтверджує, наскільки потрібним і корисним є цей сервіс. Сьогодні привітав з народженням доньки подружжя Світлани та Василя Дмитрієвих. Ще кілька років тому молодій мамі довелося б оббивати пороги чиновників, щоб зареєструвати дитину. Натомість сьогодні фахівці відділу державної реєстрації актів цивільного стану все зробили за неї. Тепер їй і чоловіку залишилось основне: виховувати своїх чотирьох дітей і насолоджуватися батьківством», – розповів Вадим Гуцул.

Проект із вручення свідоцтв у пологових будинках почав діяти на Кіровоградщині з 29 грудня 2015 року. З переліком медичних закладів, у яких надається послуга, можна ознайомитись тут.


Джерело статті: “http://rk.kr.ua/juvileine-15-tisjachne-svidotstvo-pro-narodzhennja-vidali-na-kirovogradschini-v-pologovomu-budinku”

ТОП новости

ТОП новости

Вход

Меню пользователя